На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено понад 50 базових станцій мобільного зв’язку

На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено роботу понад 50 базових станцій мобільного зв’язку, що дало можливість відновити зв’язок у 32 населених пунктах. Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформуначальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«На сьогодні на деокупованих територіях Донеччини (у Лиманській та Святогірській громадах – ред.) мобільні оператори відновили роботу понад 50 базових станцій, що дало змогу повернути зв’язок до 32 населених пунктів», - сказав очільник області.

Він зазначив, що на території регіону й надалі продовжуються інтенсивні бойові дії, значна частина деокупованих територій залишається замінованою. Ремонтні бригади не завжди можуть відновити зв'язок.

«Облдержадміністрація спільно з військовими адміністраціями населених пунктів області та операторами постійно вживають заходів для сталої роботи мобільного зв’язку. Закупили додаткові генератори для роботи базових станцій під час блекауту», - пояснив Філашкін.

Він додав, що окрім цього, на деокупованих територіях усувають наслідки пошкоджень кабельних мереж та аварійних знеструмлень обладнання. Частина мешканців Лиманської та Святогірської територіальних громад може користуватись дротовим інтернетом від таких провайдерів, як Sattelit, Укртелеком, Skystar.

Філашкін також нагадав, що наразі в області функціонує 196 пунктів незламності, які забезпечені старлінками та оптоволоконним підключенням до мережі інтернет. У разі відсутності звичайного зв’язку мешканці можуть скористатись доступом до інтернету.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті