На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено понад 50 базових станцій мобільного зв’язку

На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено роботу понад 50 базових станцій мобільного зв’язку, що дало можливість відновити зв’язок у 32 населених пунктах. Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформуначальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«На сьогодні на деокупованих територіях Донеччини (у Лиманській та Святогірській громадах – ред.) мобільні оператори відновили роботу понад 50 базових станцій, що дало змогу повернути зв’язок до 32 населених пунктів», - сказав очільник області.

Він зазначив, що на території регіону й надалі продовжуються інтенсивні бойові дії, значна частина деокупованих територій залишається замінованою. Ремонтні бригади не завжди можуть відновити зв'язок.

«Облдержадміністрація спільно з військовими адміністраціями населених пунктів області та операторами постійно вживають заходів для сталої роботи мобільного зв’язку. Закупили додаткові генератори для роботи базових станцій під час блекауту», - пояснив Філашкін.

Він додав, що окрім цього, на деокупованих територіях усувають наслідки пошкоджень кабельних мереж та аварійних знеструмлень обладнання. Частина мешканців Лиманської та Святогірської територіальних громад може користуватись дротовим інтернетом від таких провайдерів, як Sattelit, Укртелеком, Skystar.

Філашкін також нагадав, що наразі в області функціонує 196 пунктів незламності, які забезпечені старлінками та оптоволоконним підключенням до мережі інтернет. У разі відсутності звичайного зв’язку мешканці можуть скористатись доступом до інтернету.

Статті

Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Всі статті