Енергетики повернули електрику до 21 населеного пункту Донеччини

На Донеччині енергетики за добу повернули електрику до 21 населеного пункту . Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін 15 лютого. 

"За добу фахівці зуміли виконати низку ремонтів та відновили електропостачання до 19548 родин у 21 поселенні на Донеччині", - написав Філашкін. 

За його словами, через постійні обстріли електрики не завжди мають доступ до місць проведення робіт, але одразу починають ремонт, як тільки дозволяє безпекова ситуація.

Як повідомлялося, у 74 населених пунктах Донеччини сталося відключення світла через обстріли.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті