Енергетики повернули електрику до 21 населеного пункту Донеччини

На Донеччині енергетики за добу повернули електрику до 21 населеного пункту . Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін 15 лютого. 

"За добу фахівці зуміли виконати низку ремонтів та відновили електропостачання до 19548 родин у 21 поселенні на Донеччині", - написав Філашкін. 

За його словами, через постійні обстріли електрики не завжди мають доступ до місць проведення робіт, але одразу починають ремонт, як тільки дозволяє безпекова ситуація.

Як повідомлялося, у 74 населених пунктах Донеччини сталося відключення світла через обстріли.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті