У 74 населених пунктах Донеччини сталося відключення світла через обстріли - Міненерго

Через бойові дії 41,3 тисячі абонентів у 74 населених пунктах Донецької області залишилось без світтла. Про це у Телеграм повідомляє Міненерго 29 січня. 

"Через ворожі обстріли вимикалися повітряна лінія та підстанції 110 кВ. Знеструмлювалися 20,6 тисячі абонентів у 3 населених пунктах. Усіх заживлено. Залишаються без напруги через бойові дії 74 населених пункти (41,3 тисячі абонентів)", - йдеться у повідомленні. 

Також, як зазначають у відомстві, внаслідок пошкодження газорозподільних мереж відключено 21 споживача. Водночас газопостачання відновлено 43 споживачам.

Як повідомлялося, напередодні через російські обстріли було знеструмлено шахту в Донецькій області.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті