На Донеччині черговим російським обстрілом пошкоджено житло та цивільні об'єкти

Серед ночі росіяни завдали ракетного удару по Дружківці на Донеччині - уламками пошкоджено 4 будинки, амбулаторію та підприємство. Про це у Телеграм повідомляє начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.

"Також під обстріл потрапила Рай-Олександрівка Миколаївської громади. На Донецькому напрямку у Кураховому 1 людина загинула, зруйновано 1 будинок, пошкоджено ще 2. У Мар'їнській громаді під вогнем Красногорівка, Костянтинівка і Катеринівка. Зруйновано будинок у Ласточкиному Очеретинської громади", - повідомив глава області.

Він додав, що на Горлівському напрямку 1 людина поранена у Торецьку - у громаді пошкоджено 3 будинки, 4 інфраструктурні об'єкти та адмінбудівлю.

"У Часовоярській громаді пошкоджено 2 будинки. У Соледарській громаді під обстрілами Міньківка, Васюківка і Роздолівка. У Костянтинівській громаді пошкоджено ліцей та культову споруду у Марковому. На Лисичанському напрямку зруйновано 2 будинки у Званівці, зафіксовано 9 обстрілів Лиманської громади", - констатував Кириленко.

Як повідомлялося, на Донеччині від обстрілів окупантів загинула людина в Кураховому, ще одна поранена в Торецьку.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті