Одна людина загинула внаслідок артобстрілу Красногорівки

Внаслідок артилерійського обстрілу Красногорівки на Донеччині 22 квітня загинула 1 людина. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

"Росіяни обстріляли місто сьогодні вдень — убили 70-річну жінку, пошкодили 3 багатоповерхівки", - написав Філашкін..

За його словами, також у Мар'їнській громаді авіаудару зазнала Максимільянівка — інформація про постраждалих не надходила.

"Крім того, сьогодні знову під ворожим вогнем Українськ — наслідки обстрілу встановлюємо", - повідомив очільник Донецької ОВА. 

Як повідомлялося, поліція з "Білих янголів" врятувала з Красногорівки важкопоранених мешканців. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті