Поліція з "Білих янголів" врятувала з Красногорівки важкопоранених мешканців. Їхали під ударами FPV-дрона

З палаючої Красногорівки на Донеччині группа поліцейських «Білі янголи» врятували людей і тварин. Про це йдеться у повідомленні пресслужби поліції Донечини 16 квітня.

"Місто - у вогні через штурм російських військ, проте евакуація з нього триває. Поліцейський спецекіпаж «Білий Янгол» вивіз двох важкопоранених мешканців і подружжя, яке внаслідок обстрілу втратило сина. Під час порятунку людей група потрапила  під удар FPV-дрона", - розповіли поліцейські.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті