На Донеччині через обстріли сьогодні загинула людина і ще двоє зазнали поранень

Внаслідок обстрілу Удачненської громади на Донеччині одна людина загинула. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко в ефірі телемарафону 31 травня.

"Селидивська громада сьогодні піддавалася обстрілу. Удачненська зазнала ракетного удару вранці - одна людина загинула і дві людини поранено", - сказав Кирилеко. 

Він зазначив, що ркетний удар був нанесений по підприємству, де не можуть апріорі переьувати військові, а працюють цивільні. 

Кииленко додав, що удар був нанесений ракетою типу "Іскандер".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті