На Дніпропетровщині запрацювала гаряча лінія з питань тимчасового житла для переселенців

На Дніпропетровщині запрацювала гаряча лінія для надання інформації з питань розміщення у місцях тимчасового проживання (МТП) в області. Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

Як повідомляється, гаряча лінія працює з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 17:00 за номером: (066) 748-69-81.

Оператори гарячої лінії мають контакти організацій, які відповідають за окремі напрями підтримки ВПО. Тож переселенці, які планують приїхати до Дніпропетровської області, можуть звернутися на лінію й отримати консультацію.

Зателефонувавши на лінію, ВПО зможуть отримати актуальну інформацію про розташування МТП, умови проживання, кількість вільних місць тощо.

Як зазначається, згідно розпорядження начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації від 27.02.2024 року №83/0/527-24 в області функціонує 108 місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб. 

Як повідомлялося, у Львоі відкрився осередок для переселенців Бахмутської громади. 

Нагадаємо, при гуманітарних хабах Старобільської РВА відкрились Центри підтримки сім’ї, де працюють переселенки - колишні клієнтки хабів.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті