У РНБО заявили, що будинок у російському Бєлгороді, судячи з усього, було підірвано

Керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко заявив, що на відео вибуху під'їзду будинку у Белгороді РФ не видно саме влучання, тому, ймовірно, будинок підірвали. Про це повідомляє "Еспресо".

"Будинок у Бєлгороді схоже підірвали. На відео з камер не видно падаючих об‘єктів, відповідно, всі звинувачення росіян в обстрілі Силами оборони наразі не відповідають дійсності. Цілком схоже на провокацію Росії, або інформаційну провокацію з роздування ситуації, для виправдання подальших ударів по житлових будинках українських міст", - заявив Коваленко.

Він також не виключив версію, що це міг бути побутовий вибух, який російська пропаганда зараз подає як обстріл у власних інтересах.

Нагадаємо, раніше губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков заявив, що у Бєлгороді РФ обвалилася багатоповерхівка начебто від удару снаряду

Пізніше у міноборони РФ заявили про атаку ЗСУ, і що житловий будинок начебто було пошкоджено уламком однієї зі збитих ракет "Точка-У".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті