У Бєлгороді РФ обвалилася багатоповерхівка. Місцева влада каже про начебто влучання снаряда

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков.заявив, що начебто під час обстрілу Бєлгорода українською армією один зі снарядів влучив у багатоповерхівку, де повністю обвалився один із під’їздів. Про це Гладков повідомив у Телеграм 12 травня. 

За його словами, місто начебто опинилося під масованим обстрілом української армії. Один зі снарядів влучив у будинок, де обвалився весь під’їзд від 1 до 10 поверху.

За даними російських Telegram-каналів, внаслідок удару по багатоповерхівці загинули щонайменше кілька людей, а ще понад 20 — постраждали.

Влучання начебто припало на рівень другого поверху, після чого весь під’їзд почав руйнуватися. російські канали публікують відео, на якому, як стверджують, зафіксовано момент обвалу частини будинку в Бєлгороді.

Наразі зберігається загроза обвалу сусідніх під’їздів будинку. Там триває евакуація мешканців.

Нагадаємо, російські літаки "впустили" на Бєлгородську область дві авіабомби за 2 дні.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті