На Дніпропетровщині російська ракета пошкодила інфраструктурний об’єкт і підприємство, тривають пожежі

Російська ракета пошкодила інфраструктурний об’єкт і підприємство у Дніпровському районі Дніпропетровщини 18 квітня. Про це повідомив начальник Дніпопетровської ОВА Сергій Лисак у Телеграм.

"Внаслідок ракетної атаки на нашу область в Дніпровському районі пошкоджені інфраструктурний об’єкт і підприємство", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що станом на 13:45 внаслідок влучання вирують дві пожежі. 

Раніше повідомлялось, що рашисти обстріляли Дніпропетровщину 15 квітня, є влучання в об'єкт інфраструктури.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті