На Дніпропетровщині громадські активісти виявили завищені ціни на закупівлю товарів та послуг

На Дніпропетровщині активісти громадські активісти  робочої групи "Прозорість та підзвітність" звернули увагу на  завищені ціни кількох нових тендерів, унаслідок чого замовникам було рекомендовано переглянути закупівлі. Про це повідомив заступник очільника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

"Проаналізували чергову порцію сумнівних закупівель. Вказали учасникам зустрічі на недоліки їхніх тендерів. Рекомендували ретельно передивитися. Результатом мають бути заощаджені кошти", – зазначив Орлов.

За його словами, серед перших було розглянуто закупівлю транспортних послуг та виявлено, що замовити їх по ринковій вартості можна на третину дешевше.

Наступне – тендер на придбання насосів та компресорів для водоканалу. Як зазначили активісти групи "Прозорість та підзвітність", якщо раціонально підійти до торгів, замовник зможе заплатити на 1,5 млн грн менше.

Громадські активісти наголосили, що у Дніпрі забагато збираються витратити на охорону фонтанів. У Кам’янському – інфраструктурних об’єктів. В останньому також питання до вартості послуг з дератизації та дезінсекції у багатоповерхівках. В середньому по ринку обробка приміщень від гризунів і комах дешевша на 60%.

Як зазначається, загалом результат роботи групи "Прозорість та підзвітність" – 49 переглянутих тендерів. Й понад 680 млн грн зекономлених коштів.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині завдяки громадським активістам вдвічі скоротили задорогий тендер на ремонт

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті