На Дніпропетровщині завдяки громадським активістам вдвічі скоротили задорогий тендер на ремонт

На Дніпропетровщині завдяки роботі громадських активістів групи "Прозорість та підзвітність" переглянули ще один тендер - йдеться про поточний ремонт вулиці в Павлоградському районі. Про це повідомив перший заступник очільника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

"На оновлення збиралися витратити майже 2 млн грн. Робоча група "Прозорість та підзвітність" виявила: така сума – завищена. Замовника запросили на засідання. Рекомендували привести ціни до ринкових. Результат – вартість закупки скоротили вдвічі. Для цього уклали додаткову угоду", – розповів Орлов.

Як повідомляється, таких успішних кейсів у фахівців робочої групи вже 35. Це тендери, які відмінили через недоцільність у війну, або скоротили витрати за ними, адже спершу заявлені ціни були вищими за ринкові. 

Загалом завдяки громадським активістам заощаджено майже 600 млн грн.

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині активісти допомогли зекономити 10 млн та присікли закупівлі для переселенців за завищеною ціною. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті