На Дніпропетровщині російські ракети потрапили по енергооб'єктах. Поранено трьох співробітників

Внаслідок російських ракетних ударів сьогодні, 16 грудня, на Дніпропетровщині є влучення по енергооб'єктах. Поранено трьох співробітників. Про це розповів начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко у своєму телеграм-каналі.

"Росіяни потрапили по об'єктах енергетичної інфраструктури в різних районах області. Є серйозні руйнування. У Нікопольському та Криворізькому районах поранено трьох працівників електропідстанцій. Усіх доставлено до лікарень", - повідомив Резніченко.

Він також зазначив, що наші захисники збили у небі над Дніпропетровською 10 російських ракет.

Як повідомлялося, З РФ сьогодні вранці, 16 грудня, по території України було запущено, за попередніми даними, 76 ракет, із яких Сили ЗСУ збили 60.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті