Байден у Польщі оголосить про новий пакет допомоги Україні – Білий дім

Президент США Джо Байден у Польщі наголосить, що США підтримуватимуть боротьбу України проти агресії росії "стільки, скільки потрібно". Про це заявив під час брифінгу координатор Ради національної безпеки Білого дому зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі, - пише УНІАН.

На запитання, чи збирається Байден оголосити про новий пакет військової допомоги Україні, коли приїде до Польщі, Кірбі відповів натяками: "Президент ясно дасть зрозуміти, що Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну стільки, скільки потрібно".

Кірбі додав, що залишить цю конкретику самому Байдену. "Я не випереджатиму його слів. Звісно, я залишу всю конкретику президенту США", - сказав він.

Напередодні Білий дім офіційно підтвердив, що американський глава має намір найближчим часом відвідати Польщу. Окремо західна преса писала, що президент США анонсує новий пакет військової допомоги Україні.

З цього приводу польська делегація навіть відвідувала Вашингтон.  Втім, жодної конкретики щодо цього жодна з країн не давала.

Також ЗМІ поширювали чутки про нібито зустріч Байдена з Зеленським, однак український президент заявив, що його ніхто не запрошував. 

Приїзд Байдена до Польщі відбудеться напередодні річниці вторгнення РФ в Україну.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті