Голова МЗС Польщі: якщо у війні переможе РФ, то Путін "зрівняє Україну з землею", а українців кине на нову війну

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що у випадку, якщо у війні переможе Росія, то Путін "порівняє Україну з землею", а українців змусить служити в армії і кине їх на нову війну. Про це він сказав в інтерв'ю Der Spiegel, - пише Хвиля.

Сікорський зазначив, що Путін мріє увійти до історії як новий Петро Перший.

"Його стримування чи відбиття атаки тоді обійдеться набагато дорожче, ніж нинішня допомога Україні", – зазначив головний дипломат Польщі.

Він також наголосив, що Путін сприймає лише мову сили, а це означає, що він повторює шлях СРСР, який зазнав поразки, бо вступив у гонку озброєнь із Заходом.

"Путін сьогодні конкурує з половиною вільного світу і не може перемогти", – наголосив Сікорський.

Польський міністр зазначив, що Польщі та Німеччині не слід сперечатися про те, хто більше допомагає Україні.

Як повідомлялося, у неділю, 11 лютого, польські фермери, які продовжують протести на кордоні з Україною, зупинили у пункті пропуску «Дорогуськ – Ягодин» три українські вантажівки та висипали з них зерно, яке везли на експорт через Польщу до Литви.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті