Мирні переговори, які зрівнюють агресора і жертву, потрібно відкидати - фон дер Ляйєн

Будь-які переговори про закінчення війни росії проти України, які ототожнюють агресора і жертву, мають бути відкинуті. Про це 19 травня повідомляє офіційний сайт Єврокомісії з посиланням на її главу Урсулу фон дер Ляйєн.

"Ми всі хочемо закінчення цієї війни. Українці найбільше хочуть миру - але, звичайно, справедливого. Мирні переговори, що ототожнюють агресора і жертву, мають бути відкинуті. Ми повинні підтримати зусилля президента Зеленського, щоб отримати підтримку його формули миру", - сказала вона.

Також фон дер Ляйєн заявила, що Україна повинна отримати всі необхідні інструменти для захисту і відновлення повного суверенітету і територіальної цілісності. Йдеться не тільки про військову, а й про суто фінансову підтримку.

Вона також зазначила, що Єврокомісія представила закон про виробництво боєприпасів. Згідно з ним оборонна промисловість країн-членів ЄС має збільшувати виробництво артилерійських снарядів.

Нагадаємо, що на початку травня Єврокомісія терміново виділила півмільярда євро на зміцнення обороноздатності ЄС через війну в Україні.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті