Молдова зібралася вводити санкції проти росії через війну в Україні

Уряд Молдови планує ввести ряд санкцій проти Російської Федерації через її вторнення в Україну. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на заяву міністра закордонних справ Ніколає Попеску 19 березня.

За його словами, санкції будуть стосуватись певних громадян РФ.

"Йдеться переважно про заборону на в'їзд, замороження банківських рахунків або активів цих фізичних осіб, які тією чи іншою мірою причетні до агресії проти України", - заявив Попеску.

Він зауважив, що рішення вже прийнято, однак для його впровадження потрібен час. Відомо, що санкції буде прийнято проти 25 осіб, однак Попеску не назвав їх імена. Відомо, що більшість з них - росіяни.

Нагадаємо, раніше президент Республіки Молдова Майя Санду заявила, що її країна може перебувати у безпеці, доки Україна захищається від військового вторгнення росії. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті