"Мобілізовані" мирні жителі не годяться для наступальних дій – бойовик Ходаковський

Творець терористичного батальйону "Схід" Олександр Ходаковський визнав, що мобілізація цивільного населення, яка насильно проводиться на окупованому Донбасі, є марною для організації наступальних дій. Про це він написав на своїх сторінках у соціальних мережах.

"Мобілізовані важко справляються з обороною, а розраховувати на них у наступі тим більше не доводиться. Тому, як людина практична, я і кажу, що наївно вважати, ніби мобілізація суттєво прискорить процес просування", - заявив зрадник Батьківщини.

Як повідомлялося раніше, у лютому 2022 року на окупованих територіях Донбасу було оголошено так звану мобілізацію для участі у війні проти України всього чоловічого населення. Через великі втрати серед непідготовлених до військової справи "резервістів" прозвали "могілізацією".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті