Мобілізація в росії: міноборони РФ заявило про припинення видачі повісток, але указу путіна немає

У міноборони росії заявили, що всі заходи, пов'язані із закликом у рамках мобілізації, завершено, підготовка та вручення повісток припиняється, - пише "Медуза".

"За дорученням Шойгу генштаб направив командувачам військ військових округів і командувачу Північного флоту вказівки до 1 листопада доповісти про завершення заходів часткової мобілізації", - заявив представник росвідомства Ігор Конашенков.

Військкоматам наказано з 31 жовтня повернутися до роботи у штатному режимі. Надалі вони займатимуться лише прийомом добровольців та кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

При цьому видання зазначає, що формально мобілізація може бути завершена лише указом президента росії. Про те, що такий документ підписано, наразі не повідомлялося.

Як повідомлялося, міністр оборони РФ Сергій Шойгу 28 жовтня заявив, що росії вдалося мобілізувати 300 тисяч осіб, а отже, заходи щодо "часткової мобілізації" закінчено.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті