Мобілізація в росії: міноборони РФ заявило про припинення видачі повісток, але указу путіна немає

У міноборони росії заявили, що всі заходи, пов'язані із закликом у рамках мобілізації, завершено, підготовка та вручення повісток припиняється, - пише "Медуза".

"За дорученням Шойгу генштаб направив командувачам військ військових округів і командувачу Північного флоту вказівки до 1 листопада доповісти про завершення заходів часткової мобілізації", - заявив представник росвідомства Ігор Конашенков.

Військкоматам наказано з 31 жовтня повернутися до роботи у штатному режимі. Надалі вони займатимуться лише прийомом добровольців та кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

При цьому видання зазначає, що формально мобілізація може бути завершена лише указом президента росії. Про те, що такий документ підписано, наразі не повідомлялося.

Як повідомлялося, міністр оборони РФ Сергій Шойгу 28 жовтня заявив, що росії вдалося мобілізувати 300 тисяч осіб, а отже, заходи щодо "часткової мобілізації" закінчено.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті