Багато українців уже живуть помстою - Зеленський про "справедливий мир" з Росією

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що у війні з Росією не може бути справедливого миру. Про це він сказав на об'єднаній прес-конференції з президентом США Джо Байденом.

"Справедливий мир? Я не знаю, що таке справедливий мир. Дуже філософське запитання. А чи є справедлива війна? Мені здається, що для нас усіх мир по різному справедливий. Для мене, як для президента - це ніяких компромісів щодо нашої землі і територіальної цілісності. Наш суверенітет - це найважливіше. Відшкодування всіх тих збитків, які завдала російська агресія", - сказав президент України

За словами Зеленського, багато українців живуть помстою Росії.

"Пробачте, що я сьогодні так багато говорю про дітей, але ви сказали про справедливий мир. Я хочу сказати, як батько, мені цікаво... Ви знаєте, як у нас батьки втратили синів на фронті... або своїх доньок, які були медсестрами. А що для них справедливий мир? Для них усі ці гроші - nothing (прим. - ніщо). Їх не цікавить відшкодування. Все чим вони живуть - помста. Вони живуть помстою", - заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що для нього як президента справедливий мир - жодних компромісів "щодо нашої землі, територіальної цілісності, нашого суверенітету, компенсації всіх збитків, які завдала російська агресія".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті