Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Сьогодні, о 10:41, Краматорськ зазнав ворожого обстрілу - промислова зона", - повідомив 8 вересня начальник МВА Олександр Гончаренко.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За його словами, поранень зазнали дві особи: чоловік 66 р.н. та жінка 59 р.н. Постраждалі отримали легкі поранення та наразі перебувають під медичним наглядом.
"Пошкоджено адміністративну будівлю державної установи, де вибуховою хвилею вибито вікна. Працівники установи не постраждали. Закликаємо мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та одразу прямувати в безпечне місце у разі надходження інформації про небезпеку. Окупанти продовжують терор проти мирного населення, проте всі служби працюють на місці події", - зазначив Гончаренко.
Як повідомлялося, чотири людини загинули, 10 поранені за добу на Донеччині: РФ завдала понад 2400 ударів по лінії фронту та житловому сектору.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту