Міський голова Хмельницького обіцяє припинити користування УПЦ МП усіма земельними ділянками на території громади

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин обіцяє припинити користування УПЦ МП усіма земельними ділянками на території громади. Про це повідомляє місцеве видання vsim.ua .

У такий спосіб мер відреагував на побиття священиками храму УПЦ МП українського військового, який надто емоційно висловив своє невдоволення тім, що парафіяни продовжують відвідувати церкву, яка пов'язана з російським агресором. 

Він заявив, що на позачерговій сесії міської ради депутати мають припинити користування УПЦ МП усіма земельними ділянками на території громади.

"Ті, хто бив військового мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Патрульні, які склали протокол на військового мають бути звільнені. Після таких подій ті священики, які мають хоч частинку українського зобов’язані негайно вийти з фсбешної структури", - резюмовав Симчишин.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті