Міноборони виявило майже 40 мільйонів збитків на закупівлі генераторів у військовій частині на Чернігівщині

Служба внутрішнього аудиту Міністерства оборони України виявила у військовій частині в Чернігівській області та встановила порушення, що призвели до збитків майже на 40 млн гривень. Про це 21 листопада повідомило Міноборони.

Зазначається, що наймасштабнішим з усіх порушень стало безпідставне завищення вартості придбаних у 2022 році генераторів, що спричинило 37,1 млн гривень збитків. 

Аудит встановив, що посадові особи військової частини укладали додаткові угоди з постачальниками, чим істотно змінювали умови договору. Через це вони закупили на 163 генератори менше від встановленої потреби.

При цьому в період з жовтня 2022 року по квітень 2023 року, коли генератори були критично потрібні військовим, більшість з них до військових частин не постачалися, а накопичувалися на складах. Частка виданих генераторів для користування не перевищила 15% від закуплених. 

Також встановлені інші порушення на загальну суму 1,7 млн гривень.

Щодо порушень посадових осіб, зокрема командира військової частини, що призвели до втрат з держбюджету, матеріали аудиту передані правоохоронцям.

Як повідомлялося, у Москві після отримання повістки з військкомату застрелився молодий чоловік.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті