Міноборони створило робочу групу з будівництва фортифікаційних споруд

Міноборони спільно з Мінцифри створило робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 24 листопада.

"Створили з Міноборони робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд. Група працюватиме 24/7 як "оперативний штаб" і координуватиме зусилля всіх органів влади та військових у питаннях будівництва фортифікаційних споруд. Очолимо її разом з Міністром оборони Рустемом Умєровим", - зазначив Федоров.

Також очільник Мінцифри повідомив, що у планах робочої групи є впровадження реформи для визначення зон відповідальності.

"На першій лінії оборони будівництво фортифікаційних споруд здійснюють військові підрозділи, на другій-третій — Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України через залучення приватних підрядних організацій", - зазначив Федоров.

Також він повідомив, що вже вдалося знайти фінансування серед українського бізнесу на будівництво фортифікаційних споруд на найбільш "гарячих" напрямках.

Як повідомлялось раніше, Міноборони уклало угоду про співпрацю з платформою Work.uа.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті