Міноборони створило робочу групу з будівництва фортифікаційних споруд

Міноборони спільно з Мінцифри створило робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 24 листопада.

"Створили з Міноборони робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд. Група працюватиме 24/7 як "оперативний штаб" і координуватиме зусилля всіх органів влади та військових у питаннях будівництва фортифікаційних споруд. Очолимо її разом з Міністром оборони Рустемом Умєровим", - зазначив Федоров.

Також очільник Мінцифри повідомив, що у планах робочої групи є впровадження реформи для визначення зон відповідальності.

"На першій лінії оборони будівництво фортифікаційних споруд здійснюють військові підрозділи, на другій-третій — Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України через залучення приватних підрядних організацій", - зазначив Федоров.

Також він повідомив, що вже вдалося знайти фінансування серед українського бізнесу на будівництво фортифікаційних споруд на найбільш "гарячих" напрямках.

Як повідомлялось раніше, Міноборони уклало угоду про співпрацю з платформою Work.uа.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті