Міноборони РФ поскаржилося на атаку безпілотників по Брянській і Курській областях

Російське міністерство оборони стверджує, що вночі та вранці 21 листопада українські безпілотники намагався атакувати Брянську та Курську області РФ. Про це відомство повідомило у Телеграмі. 

"Припинено спробу київського режиму здійснити терористичну атаку безпілотними літальними апаратами літакового типу по об'єктам на території Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

За інформацією відомства, дрони було знищено засобами ППО над територіями Брянської та Курської областей.

Як повідомлялося, ГУР показало відео ураження дорогих російських РЛС "Небо" та "Гамма-С1Е" у Курській області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті