ГУР показало відео ураження дорогих російських РЛС "Небо" та "Гамма-С1Е" у Курській області

Радіолокаційні станції "Небо" та "Гамма-С1Е" уражено у Курській області РФ. Про це 20 листопада повідомило у Телеграмі Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Вказано, що 18 листопада поблизу російського населеного пункту Дмітрієв було виявлено радіотехнічну позицію ворога.

"Ураження зазнали дві дороговартісні російські радіолокаційні станції – РЛС 55Ж6 "Небо" та, ймовірно, "Гамма-С1Е". Загальні втрати противника уточнюються", - йдеться у повідомленні, яке підкріплене відео з місця ударів по РЛС росіян.

Як повідомлялося, ЗСУ ліквідували ще понад 600 окупантів і "відпрацювали" по трьох російських складах.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті