Міноборони не допустило поставку понад 60 тонн неякісних продуктів для ЗСУ

Міністерство оборони України протягом вересня не допустило поставку понад 60 тонн неякісних та небезпечних продуктів для українських військових. Про це повідомляє канал Міноборони у Телеграм 19 жовтня.

“Фахівці Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, яке підпорядковується Центральному управлінню контролю якості, провели понад сто перевірок та оглянули близько двох тисяч тонн продуктів”, - зазначається у повідомленні.

За інформацією Міноборони основна маса неякісної їжі – м'ясні та м'ясо-рослинні консерви, а серед найпоширеніших порушень – невідповідність вимогам Державних стандартів України та технічним умовам виробника.

Також серед порушень Міноборони виявило відсутність якісних документів на продукти, порушення маркування або його відсутність, протерміновану продукцію та порушення умов зберігання.

“Продукція, яка має хоча б одне з перелічених порушень, згідно із законодавством України, вважається небезпечною”, - підсумували у Міністерстві оборони.

Як повідомлялось раніше, склад Міноборони оновлено: Зеленський після наради з Умєровим розповів про перші кроки нової команди.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті