Міністр оборони Китаю відмовився зустрітись із колегою з США, проте заявив, що конфлікт між країнами став би "нестерпною катастрофою"

Міністр нацоборони Китаю Лі Шанфу відмовився зустрітись із своїм американським колегою для прямих переговорів під час безпекового саміту у Сінгапурі 4 червня. Про це пише "Голос Америки українською".

"Міністр національної оборони Китаю Лі Шанфу відмовився зустрітися зі своїм американським колегою для прямих переговорів під час безпекового саміту у Сінгапурі", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що при цьому під час виступу він заявив, що КНР прагне діалогу з США, бо серйозний конфлікт або протистояння між цими країнами стали б "нестерпною катастрофою" для всього світу.

Раніше повідомлялось, що в Міноборони України розповіли про зустріч Резнікова з міністром оборони Китаю: готові до розширення контактів.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті