Міністр оборони Китаю відмовився зустрітись із колегою з США, проте заявив, що конфлікт між країнами став би "нестерпною катастрофою"

Міністр нацоборони Китаю Лі Шанфу відмовився зустрітись із своїм американським колегою для прямих переговорів під час безпекового саміту у Сінгапурі 4 червня. Про це пише "Голос Америки українською".

"Міністр національної оборони Китаю Лі Шанфу відмовився зустрітися зі своїм американським колегою для прямих переговорів під час безпекового саміту у Сінгапурі", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що при цьому під час виступу він заявив, що КНР прагне діалогу з США, бо серйозний конфлікт або протистояння між цими країнами стали б "нестерпною катастрофою" для всього світу.

Раніше повідомлялось, що в Міноборони України розповіли про зустріч Резнікова з міністром оборони Китаю: готові до розширення контактів.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті