Готові до розширення контактів: у Міноборони розповіли про зустріч Резнікова з міністром оборони Китаю

Заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов розповів, що під час зустрічі Олексія Резнікова з міністром оборони Китаю Лі Шанфу українська сторона прагнула поглибити розуміння Пекіном ситуації на місці, - пише 24 tv.ua.

"Вони готові до спілкування для розширення контактів між українським і китайським військовим керівництвом", – сказав Гаврилов за підсумками переговорів з китайськими чиновниками.

"Сподіваюся, ми побачимо якусь динаміку після зустрічі", – додав він.

Нагадаємо, що Лі зустрівся з міністром оборони Олексієм Резніковим і його командою у Сінгапурі. Китай продовжує наполягати на ролі миротворця в конфлікті, незважаючи на тісні політичні та економічні зв'язки з Москвою.

Як повідомлялося, Міністр оборони Китаю Лі Шанфу та Олексій Резніков домовились розширити військовий зв’язок.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті