Міністр оборони Китаю відмовився зустрітись із колегою з США, проте заявив, що конфлікт між країнами став би "нестерпною катастрофою"

Міністр нацоборони Китаю Лі Шанфу відмовився зустрітись із своїм американським колегою для прямих переговорів під час безпекового саміту у Сінгапурі 4 червня. Про це пише "Голос Америки українською".

"Міністр національної оборони Китаю Лі Шанфу відмовився зустрітися зі своїм американським колегою для прямих переговорів під час безпекового саміту у Сінгапурі", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що при цьому під час виступу він заявив, що КНР прагне діалогу з США, бо серйозний конфлікт або протистояння між цими країнами стали б "нестерпною катастрофою" для всього світу.

Раніше повідомлялось, що в Міноборони України розповіли про зустріч Резнікова з міністром оборони Китаю: готові до розширення контактів.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті