Microsoft, Mercedes-Benz і BMW посилюють санкції проти росії

Автовиробники Mercedes-Benz і BMW повністю відключили російських дилерів від програмного забезпечення, а корпорація комп'ютерних технологій Microsoft обмежує ліцензії компаніям у РФ. Про це повідомив у Телеграм керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

За його словами, станом на 14 серпня німецький автомобільний концерн Mercedes-Benz повністю відключив дилерів з росії від свого програмного забезпечення.

Водночас це рішення прийняло керівництво BMW.

Також американська корпорація Microsoft з жовтня цього року не продовжуватиме ліцензії на програмне забезпечення російським компаніям. Повідомляється, що 90% корпоративних клієнтів у РФ все ще використовують продукти Microsoft. ракетних та 67 авіаційних ударів по Україні за добу 13 серпня.. 

Як повідомлялося, у США тимчасово будуть дозволені адміністративні операції з РФ. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті