Microsoft, Mercedes-Benz і BMW посилюють санкції проти росії

Автовиробники Mercedes-Benz і BMW повністю відключили російських дилерів від програмного забезпечення, а корпорація комп'ютерних технологій Microsoft обмежує ліцензії компаніям у РФ. Про це повідомив у Телеграм керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

За його словами, станом на 14 серпня німецький автомобільний концерн Mercedes-Benz повністю відключив дилерів з росії від свого програмного забезпечення.

Водночас це рішення прийняло керівництво BMW.

Також американська корпорація Microsoft з жовтня цього року не продовжуватиме ліцензії на програмне забезпечення російським компаніям. Повідомляється, що 90% корпоративних клієнтів у РФ все ще використовують продукти Microsoft. ракетних та 67 авіаційних ударів по Україні за добу 13 серпня.. 

Як повідомлялося, у США тимчасово будуть дозволені адміністративні операції з РФ. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті