Мешканка окупованого Лисичанська показала кількість мишей у своїй квартирі і метод економії липучки, на яку їх ловить

Відео, яке наочно ілюструє кількість мишей та дефіцит засобів боротьби з ними в окупованому Лисичанську Луганської області, розмістила мешканца міста в одному з місцевих чатів 25 вересня. Жінка продемонструвала, що обриває напівживих мишей з липучки – щоб зекономити її – й топить гризунів, а на липучку ловить нових. Крім того, жінка розповіла, що у житлі відсутні газ, вода й світло.

Раніше повідомлялось, що в окупованих Сєвєродонецьку, Лисичанську й Рубіжному кішки на вагу золота: міста потерпають від нашестя гризунів.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті