Мер Мелітополя закликав жителів окупованого Запоріжжя евакуюватися у бік Грузії, Латвії, Естонії та інших європейських країн

Жителі окупованої частини Запорізької області мають можливість виїхати на безпечну територію двома шляхами, але з кожним днем можливостей виїхати стає все менше. Про це повідомив мер Мелітополю  Іван Федоров у Телеграм.

"Нагадую: наразі ще доступні декілька шляхів евакуації - в сторону Грузії, Латвії, Естонії та інших європейських країн", - йдеться у заяві.

Мер зазначив, що можна виїхати наступними шляхами: через Бердянськ-Маріуполь-Новоазовськ; через Крим.

За його словами, щоразу окупанти посилюють фільтрацію на пропускних пунктах.

"Проте поки ці шляхи евакуації працюють, закликаю жителів виїжджати з окупації. Адже з кожним днем можливостей виїхати стає все менше", - додав Федоров.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті