Мер Мелітополя попередив колаборантів, до чого може призвести організація псевдовиборів на окупованих територіях

Одразу два приміщення, в яких готувались до "виборів" на тимчасово окупованих територіях, зазнали ушкоджень. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі 31 серпня.

"29 серпня одразу два приміщення, де ворог готувався до імітації демократії, втомилися самі й відмінусували окупантів: передвиборчий штаб "єдиної росії" в Новій Каховці на Херсонщині, виборча дільниця у Кам'янці-Дніпровській на Запоріжчині", - написав Федоров.

За його словами, через це  "влада" Мелітополя посилила заходи охорони.

"Окупанти Мелітополя дивляться на полеглих «колег» у паніці: посилили охорону свого виборчого штабу на центральній площі міста у ПК Шевченка, обмежили рух у радіусі сотні метрів навколо ПК: перекрили сходи на Алеї Слави - виставили турнікети і повісили стрічки", - зазначив мер Мелітополя.

Також він нагадав, що допомагати окупантам у підготовці до псевдовиборів не тільки незаконно, а і часто небезпечно.

Як повідомлялось раніше, у росії заявили, що "голосування" на окупованих територіях України розпочнеться вже в серпні.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті