Мер Мелітополя попередив колаборантів, до чого може призвести організація псевдовиборів на окупованих територіях

Одразу два приміщення, в яких готувались до "виборів" на тимчасово окупованих територіях, зазнали ушкоджень. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму Телеграм-каналі 31 серпня.

"29 серпня одразу два приміщення, де ворог готувався до імітації демократії, втомилися самі й відмінусували окупантів: передвиборчий штаб "єдиної росії" в Новій Каховці на Херсонщині, виборча дільниця у Кам'янці-Дніпровській на Запоріжчині", - написав Федоров.

За його словами, через це  "влада" Мелітополя посилила заходи охорони.

"Окупанти Мелітополя дивляться на полеглих «колег» у паніці: посилили охорону свого виборчого штабу на центральній площі міста у ПК Шевченка, обмежили рух у радіусі сотні метрів навколо ПК: перекрили сходи на Алеї Слави - виставили турнікети і повісили стрічки", - зазначив мер Мелітополя.

Також він нагадав, що допомагати окупантам у підготовці до псевдовиборів не тільки незаконно, а і часто небезпечно.

Як повідомлялось раніше, у росії заявили, що "голосування" на окупованих територіях України розпочнеться вже в серпні.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті