У росії заявили, що "голосування" на окупованих територіях України розпочнеться вже в серпні

Глава Центрвиборчкому росії Елла Памфілова повідомила, що так зване "дострокове голосування" на регіональних виборах у "нових суб'єктах" РФ почнеться 30 серпня, а "виборча кампанія" в них відбулася в скороченому вигляді, - пише, 28 серпня РІА Новини.

"У наших нових суб'єктах дострокове голосування починається з 30 серпня, оскільки там скорочений період виборчої кампанії зі зрозумілих причин", - сказала Памфілова.

Вона також зазначила, що з 20 серпня в росії достроково голосують жителі регіонів, де є віддалені та важкодоступні дільниці.

"Наші відважні члени комісій, здебільшого жінки, сідаючи на гелікоптери, на всюдиходи, на собачі упряжки, на катери, на різні види транспорту, дістаються стоянок оленярів, метеостанцій, і всім, хто цього потребує, забезпечують можливість проголосувати. Низький їм за це уклін", - додала голова ЦВК.

Нагадаємо, що в росії так званий Єдиний день голосування у 2023 році призначено на 10 вересня. У росії оголосили, що "вибори" голів 26 регіонів відбудуться, зокрема у квазіутвореннях "ДНР" і "ЛНР", а також на захоплених частинах Запорізької та Херсонської областей.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті