У росії заявили, що "голосування" на окупованих територіях України розпочнеться вже в серпні

Глава Центрвиборчкому росії Елла Памфілова повідомила, що так зване "дострокове голосування" на регіональних виборах у "нових суб'єктах" РФ почнеться 30 серпня, а "виборча кампанія" в них відбулася в скороченому вигляді, - пише, 28 серпня РІА Новини.

"У наших нових суб'єктах дострокове голосування починається з 30 серпня, оскільки там скорочений період виборчої кампанії зі зрозумілих причин", - сказала Памфілова.

Вона також зазначила, що з 20 серпня в росії достроково голосують жителі регіонів, де є віддалені та важкодоступні дільниці.

"Наші відважні члени комісій, здебільшого жінки, сідаючи на гелікоптери, на всюдиходи, на собачі упряжки, на катери, на різні види транспорту, дістаються стоянок оленярів, метеостанцій, і всім, хто цього потребує, забезпечують можливість проголосувати. Низький їм за це уклін", - додала голова ЦВК.

Нагадаємо, що в росії так званий Єдиний день голосування у 2023 році призначено на 10 вересня. У росії оголосили, що "вибори" голів 26 регіонів відбудуться, зокрема у квазіутвореннях "ДНР" і "ЛНР", а також на захоплених частинах Запорізької та Херсонської областей.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті