"Мені випала честь": стало відомо, хто з луганських зрадників очолив список "Единой России"

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник очолив список путінської партії "Единая Россия" в самопроголошеній республіці. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі 2 серпня.

"Мені випала честь очолити партійний список "Единой России", - написав Пасічник.

Окупаційні ЗМІ повідомили, хто ще з луганських зрадників опинився в лідерах списку.

За Пасічником у складі першої п'ятірки йдуть секретар луганського регіонального відділення "Єдиної Росії" Денис Мірошниченко, член генради партії Віктор Водолацький, сенатор РФ від "ЛНР" Ольга Бас і "депутат народної ради ЛНР" Зінаїда Надьон.

Уточнюється, що Денис Мірошниченко отримав підозру за організацію псевдореферендуму в Луганській області, він перебуває під санкціями України, ЄС, Канади, Швейцарії, Австралії, Японії та Нової Зеландії.

Як повідомляє джерело "ОстроВа", Зінаїда Надьон, уродженка Одеської області, багато років керувала підприємством "Луганськмлин" і 2014 року стала на бік російських окупантів. Перебуває під санкціями ЄС, України, Великої Британії, Канади, Швейцарії, Японії.

Ще одна зрадниця Ольга Бас перебуває під санкціями України, ЄС і Швейцарії. У 1995 році вона стала суддею Ленінського районного суду в Луганську, у 2002 році - суддею кримінальної палати апеляційного суду Луганської області. З 2013 року викладала в Національній школі суддів України. У 2014 році активно підтримала окупантів.

Раніше повідомлялося, що під егідою "Единой России" росіяни знищують ціле покоління українців у промисловому масштабі: планують "перевиховати" ще 10 тисяч українських дітей.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті