Росіяни знищують ціле покоління українців: планують "перевиховати" ще 10 тисяч українських дітей

Окупанти планують "перевиховати" 10 тисяч українських дітей. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 2 серпня.

"Окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території України отримали план на вивезення понад 10 тисяч дітей на "відпочинок", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що це і є політика геноциду українців, коли росіяни свідомо знищують ціле покоління в промисловому масштабі на рівні державної програми.

"До цієї програми залучена не лише верхівка агресора, чи купка колаборантів на місцях, а педагоги, лікарі, артисти й інші працівники таборів", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що вивозять дітей в різні табори, що знаходяться на території РФ. Там з дітьми проводять пропагандистські "освітні заходи" та піддають їх не лише ідеологічній обробці, а й сексуальному насильству. Так, раніше повідомлялось, що чотири вивезені з "ДНР" в Анапу (РФ) дівчатка зазнали сексуального насильства.

Раніше також повідомлялось, що майже всіх дітей з окупованого Рубіжного на Луганщині "вивезли в росію на канікули".

Зазначається, що керує цими злочинними діями політична партія "єдина росія", а залучені до виконання всі організатори "відпочинку" та працівники таборів

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті