Майже половина поляків вважають, що росія може напасти на Польщу в найближчі роки - опитування

48 відсотків поляків вважають, що росія може напасти на Польщу в найближчі роки. Такими є результати дослідження від Ipsos на замовлення TOK FM і OKO.press, - повідомляє "Польське радіо".

Ipsos запитав поляків, чи, на їхню думку, росія може напасти на Польщу військовим шляхом у найближчі роки. Як пояснив портал ТОК FM, відповідь «однозначно так» дали 12 відсотків респондентів, а відповідь «скоріше так» - 36 відсотків. Разом – 48 відсотків опитаних.

Тих, котрі вважають, що росія «скоріше не» нападе на Польщу військовим шляхом, є 32 відсотки, а 9 відсотків вважає, що нападу «однозначно не буде» - загалом 41 відсоток анкетованих. 11 відсотків учасників опитування не мають думки з цього приводу.

Також на запитання про можливий напад росії на Польщу відповідали виборці окремих політичних партій. 62 відсотки виборців "Права і Справедливості" очікують нападу росії на Польщу. Такої ж думки дотримуються 48 відсотків виборців "Громадянської коаліції", а також 42 відсотки прихильників "Нових лівих", 40 відсотків виборців "Третього Шляху" та 36 відсотків електорату Конфедерації.

Як повідомлялося, у Польщі діятиме навчально-тренувальний центр Україна-НАТО.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті