Майже половина поляків вважають, що росія може напасти на Польщу в найближчі роки - опитування

48 відсотків поляків вважають, що росія може напасти на Польщу в найближчі роки. Такими є результати дослідження від Ipsos на замовлення TOK FM і OKO.press, - повідомляє "Польське радіо".

Ipsos запитав поляків, чи, на їхню думку, росія може напасти на Польщу військовим шляхом у найближчі роки. Як пояснив портал ТОК FM, відповідь «однозначно так» дали 12 відсотків респондентів, а відповідь «скоріше так» - 36 відсотків. Разом – 48 відсотків опитаних.

Тих, котрі вважають, що росія «скоріше не» нападе на Польщу військовим шляхом, є 32 відсотки, а 9 відсотків вважає, що нападу «однозначно не буде» - загалом 41 відсоток анкетованих. 11 відсотків учасників опитування не мають думки з цього приводу.

Також на запитання про можливий напад росії на Польщу відповідали виборці окремих політичних партій. 62 відсотки виборців "Права і Справедливості" очікують нападу росії на Польщу. Такої ж думки дотримуються 48 відсотків виборців "Громадянської коаліції", а також 42 відсотки прихильників "Нових лівих", 40 відсотків виборців "Третього Шляху" та 36 відсотків електорату Конфедерації.

Як повідомлялося, у Польщі діятиме навчально-тренувальний центр Україна-НАТО.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті