Майже мільйон доларів США виявили під час обшуку квартири колишнього голови Чернігівської обласної ВЛК

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної ВЛК в одній з квартир у Києві виявили майже один мільйон доларів США. Про це з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах пише "Суспільне" й "Труха. Чернігів" 22 лютого.

"Деснянський районний суд Чернігова відправив підозрюваного під варту без можливості внесення застави. Обшуки проводились 21 лютого в рамках розслідування одного з кримінальних проваджень", - пише "Суспільне".

Зазначається, що затриманий працював головою обласної ВЛК до літа 2021 року.

Раніше повідомлялось, що в Чернівцях затримали медсестру, яка за $4 тисячі обіцяла діагноз для відстрочки від мобілізації.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті