У Чернівцях затримали медсестру, яка за $4 тисячі обіцяла діагноз для відстрочки від мобілізації

У Чернівцях правоохоронці затримали медсестру, яка за 4 тис. дол. обіцяла встановлення діагнозу, необхідного для отримання відстрочки від мобілізації. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону у Фейсбуці.

За даними слідства, 35-річна підозрювана переконала пацієнта, який перебував у медзакладі на лікуванні, що за 4000 доларів зможе допомогти йому отримати відповідні виписки зі стаціонарного лікування, а також забезпечить відстрочку від призову завдяки "зв’язкам" у місцевому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Встановлено, що частину коштів жінка обіцяла передати завідувачу медичного закладу та працівнику ВЛК за нібито їх сприяння у "вирішенні питання".

Затримали медсестру під час отримання чергового "траншу" у розмірі 31 тис грн, решту суми вона отримала напередодні кількома частинами.

Зловмисниці повідомлено про підозру (ч.4 ст.27, ч.3 ст.369 КК України). Наразі суд обрав для неї запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення 180 тис. грн застави. Крім цього, правоохоронці перевіряють причетність до вчиненого інших осіб. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті