Майже мільйон доларів США виявили під час обшуку квартири колишнього голови Чернігівської обласної ВЛК

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної ВЛК в одній з квартир у Києві виявили майже один мільйон доларів США. Про це з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах пише "Суспільне" й "Труха. Чернігів" 22 лютого.

"Деснянський районний суд Чернігова відправив підозрюваного під варту без можливості внесення застави. Обшуки проводились 21 лютого в рамках розслідування одного з кримінальних проваджень", - пише "Суспільне".

Зазначається, що затриманий працював головою обласної ВЛК до літа 2021 року.

Раніше повідомлялось, що в Чернівцях затримали медсестру, яка за $4 тисячі обіцяла діагноз для відстрочки від мобілізації.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті