МАГАТЕ посилить свою присутність на Запорізькій АЕС

МАГАТЕ посилить свою присутність на окупованій росіянами Запорізькій АЕС через можливі наслідки підриву Каховської ГЕС. Про це 7 червня заявив гендиректор агентства Рафаель Гроссі.

"Нині, як ніколи, посилена присутність МАГАТЕ на Запорізькій АЕС має життєво важливе значення для запобігання небезпеці ядерної аварії та її потенційних наслідків для людей і довкілля в умовах посилення воєнної активності в регіоні", - повідомив глава МАГАТЕ.

За словами Гроссі, агентство посилить присутність на станції, повністю замінивши нинішню команду більшою групою, яка подорожуватиме з ним через лінію фронту.

Гроссі наголосив, що можлива втрата основного джерела охолоджувальної води для станції ще більше ускладнює і без того надзвичайно складну ситуацію з ядерною безпекою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Гроссі відвідає Запорізьку АЕС наступного тижня.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті