Лукашенко переляканий: "Жодного "контрнаступу" немає і бути не може, це просто безумство"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко явно наляканий майбутнім українським контрнаступом. Про це свідчить його емоційний виступ на зустрічі з учасниками засідання Ради Парламентської асамблеї Організації Договору про колективну безпеку в Мінську 18 травня. 

Лукашенко, якого цитує його офіційний сайт, довго розмірковував, як Білорусь разом із росією та іншими "союзниками" "борються за мир", намагаючись "посадити" Україну за стіл переговорів. Підбиваючи підсумок своєї промови, Лукашенко заявив, що, на його переконання, ніякого українського "контрнаступу" "немає і бути не може".

"Це просто безумство. Один до п'яти на фронті воювати за технікою і живою силою - це просто безумство! Ні, треба нагнітати, треба накручувати українців для того, щоб продовжувати і втопити нас у цьому протистоянні. У цьому сьогодні суть на фронті. Ми це бачимо. Це у нас за парканом прямо", - емоційно заявив Лукашенко.

При цьому він традиційно звинуватив Україну в тому, що вона висуває "всякі попередні умови... з метою не допустити жодних переговорів".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті